دکتر علیزاده عطار

underline
جراح و دندان پزشک

محیطی آرام و بهداشتی

underline
همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی

20 سال تجربه

underline
دکتر علیزاده عطار جراح و دندان پزشک
دکتر حمید رضا  علیزاده عطار

دکتر حمید رضا علیزاده عطار

جراح_دندانپزشک دارای فلوشیپ ایمپلنت از IocI آمریکا

دستیار دکتر

دستیار دکتر

این متن تست برای این بخش می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

درباره دکتر حمیدرضا علیزاده عطار

اينجانب حميد رضا عليزاده عطار متولد سال 1345 در بخش لالي از شهرستان مسجد سليمان به دنيا آمدم در سال ١٣٧٠ از دانشگاه علوم  علوم پزشكي  مشهد در رشته دندانپزشكي  فارغ التحصيل شدم پس از خدمت سربازي در دانشگاه علوم پزشكي اهواز مشغول به كار شده و پست هايي چون  رئيس  بخش دندانپزشكي بيمارستان گلستان ، قائم مقام دانشكده دندانپزشكي و معاونت مالي و اداري دانشكده دندانپزشكي را داشتم.

در سال ١٣٧٧ به مطالعه و فعاليت در زمینه ايمپلنت هاي دنداني پرداخته و در سال 1389 موفق به اخذ فلوشيپ ايمپلنت گرديدم و در حال حاضر مدرس ايمپلنت مي باشم.

در سال  2013 به مطالعه در زمينه ليزر در دانشگاه تهران پرداخته و سپس  مجوز Laser safety officer از دانشگاه بن  آلمان و در سال 2015  موفق به اخذ فلوشيپ  و مسترشيپ ليزراز دانشگاه آخن آلمان گرديدم.

 

بیشتر بخوانید

خدمات ما

image
پروتز ثابت و متحرک
پروتز ثابت و متحرک
درمان ریشه
درمان ریشه
ترمیمی
ترمیمی
جراحی لثه
جراحی لثه
اطفال
اطفال
ایمپلنت فوری چیست ؟
ایمپلنت فوری چیست ؟
لیزر
لیزر
زیبایی
زیبایی

اهمیت بهداشت دهان و دندان

این متن تست برای این بخش می باشد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر بخوانید